Úvod»  Produkty» Sony Mammoth
Drukuj
gGAdCdJ041.jpg

Sony Mammoth

Výrobce: SONY

Pro výrobu pásek Mammoth Sony používá technologii AME (Advanced Metal Evaporated) – vakuové napařování 100 % čistého kobaltu, který zajišťuje vysokou remanenci. Magnetická vrstva je patentovanou technologií nanášena přímo na nosný substrát bez lepidel či pojiv. Povrch pásek je chráněn hladkou uhlíkovou ochrannou vrstvou DLC (Diamond Like Carbon), jejíž tvrdost je srovnatelná s tvrdostí diamantu a je 20 krát tvrdší než kovové oxidy. Vysoká kvalita záznamu je hlavní výhodou technologie AME. Technologie DLC zajišťuje maximální spolehlivost a životnost pásek.

 

Vlastnosti Mammoth Sony:

  • Ideální pro rychlé zálohování
  • kapacita: 20GB přirozená (40GB komprimovaná)
  • technologie DLC (Diamond Like Carbon)
  • čistící kazeta Mammoth: QGD-CL1

 

Technologie:

  • AME (Advanced Metal Evaporated) – zajišťuje významné prodloužení životnosti pásek v porovnání s ostatními technologiemi – minimální počet použití 500, ve srovnání s DDS kterou lze použít maximálně 99 krát. Oproti technologii MP (Metal Particle) má technologie AME použitá u pásek Mammoth mnoho výhod.
  • DLC (Diamond like Carbon) – pro vysokou odolnost a spolehlivost je na povrchu pásky vytvořená speciální vrstva, která je svou tvrdostí srovnatelná s tvrdostí diamantu a je téměř 20 krát tvrdší než kovové vrstvy 

 

 

Katalogová čísla

Název

 Min. množství

 Karton  

QGD170ME.EJ

Mammoth 1
Kapacita: 20/40GB (délka: 170 m; šířka: 8mm)

5 ks

10 ks

QGDCL1.EJ

Čistící kazeta pro mechaniky Mammoth

 5 ks

10 ks

17743

Box Turtle Case
pro 20-ks 8mm pásek

1 ks

1 ks

17760

Box Turtle Case Mailer
pro DLT/LTO/DAT-8MM/ optická media

1 ks

1 ks

 

 

Mám zájem o tento produkt nebo službu

Pokud potřebujete o těchto produktech nebo službách více informací, chcete je objednat nebo potřebujete poradit, vyplnte formulář níže. Náš obchodník Vás bude v co najkratším čase kontaktovat.

captcha