Úvod»  Produkty» Demagnetizace a likvidace médií» Demagnetizéry» Automatické» SDD Master Verity Systems degausser
Drukuj
zLE53FLZAk.jpg

SDD Master Verity Systems degausser

Výrobce: Verity Systems

SDD Master je výkonný demagnetizátor pevných disků, určený k úplnému bezpečnému vymazání pevných disků, včetně disků s kolmým zápisem. Výměnné datové pásky (LTO, 8mm, DDS apod.) mohou být demagnetizátorem SDD Master také mazány.

Výkon
SSD Master je nejvýkonnější demagnetizátor na trhu. Mazaná média jsou třikrát vystavena pulsnímu magnetickému poli o vysoké intenzitě (minimálně 17500 gaussů), což zaručuje, jejich úplné smazání. Ve výkonu demagnetizátor SDD Master nemá na trhu  konkurenci. Pevné disky mohou být smazány aniž by bylo nutné je rozebírat.

 

Obsluha

Obsluha stolního demagnetizátoru je bezpečná a jednoduchá. Demagnetizované médium se vloží do přístroje a stiskem tlačítka Start, buď na ovládacím panelu nebo na dálkovém ovládáním, je médium přesunuto dovnitř demagnetizátoru, kde je za rotace vystaveno magnetickému poli. Doba potřebná pro smazání dat je cca 60 vteřin. Proces mazání je průběžně kontrolován, jakékoliv přerušení procesu mazání je zobrazeno na kontrolním panelu.

Vzhledem k tomu, že demagnetizátor vytváří silné magnetické pole, je vybaven dálkovým ovládáním, k omezení vlivu magnetického pole na obsluhu.

 

Souhlas NSA

Národní bezpečnostní úřad (NSA) testoval SDD demagnetizátor a vyslovil souhlas s jeho používáním podle "NSA CSS Policy Manual 9-12, NSA/CSS Storage Device Declassification Policy Manual". SDD demagnetizátor splňuje bezpečnostní požadavky na mazání datových médií obsahujících citlivé údaje.

Pro organizace spravující citlivá data, např. vojenské, finanční a lékařské údaje, osobní informace apod. je používání schváleného demagnetizátoru doporučováno.

Mám zájem o tento produkt nebo službu

Pokud potřebujete o těchto produktech nebo službách více informací, chcete je objednat nebo potřebujete poradit, vyplnte formulář níže. Náš obchodník Vás bude v co najkratším čase kontaktovat.

captcha