Úvod»  Produkty» Demagnetizace a likvidace médií» Demagnetizéry» Ruční» Verity Systems V660 HDD Evo degausser
Drukuj
b6InhA0r5J.jpg

Verity Systems V660 HDD Evo degausser

Výrobce: Verity Systems

Na firemních pevných discích mohou být uložena důvěrná data týkající se finančních operací, osobních dat zákazníků, výsledky prodejů, marketingové reporty atd. – to všechno jsou data, která mohou mít fatální dopad na firmu, dostanou-li se do nepovolaných rukou. Vždy když dáváte PC do opravy, vyřazujete ho z evidence, či prodáváte, umožňujete novému majiteli přístup ke všem datům obsaženým na pevném disku, a to i případě, že jste disk přeformátovali.

Na trhu existují softwarové nástroje, které přepisují pevný disk speciálními formáty s různým stupněm zabezpečení, ale tyto nástroje jsou použitelné pouze v případě, že víte kdo bude počítač používat. Bohužel, některé softwarové nástroje podávají falešné informace a navíc naprosto selhávají v případě, že pevný disk je nefunkční. Datové plotny porouchaných pevných disků obsahují data, která mohou být obnovena.

Jediné řešení, které garantuje 100 % smazání dat je použití demagnetizátoru. Demagnetizace spočívá v průchodu datového média silným elektromagnetickým polem, které úplně přeorganizuje magnetické domény, smaže veškeré údaje na disku tak, že již nikdy nemohou být obnoveny.

Demagnetizátor Verity System V660 HDD Evo se vyznačuje vysokou účinností s rychlostí mazání 70 disků za hodinu.

 

Mazaná média:

  • HDD disky 2,5'i 3,5'

 

Technická specifikace: 

  • napájení: 220/240v 50Hz, 9 A
  • demagnetizační pole: 6000 gauss
  • provoz: nepřetržitý
  • rozměry: délka 150mm, šířka: 420mm, hloubka: 480mm
  • hmotnost: 35kg

Mám zájem o tento produkt nebo službu

Pokud potřebujete o těchto produktech nebo službách více informací, chcete je objednat nebo potřebujete poradit, vyplnte formulář níže. Náš obchodník Vás bude v co najkratším čase kontaktovat.

captcha