Úvod»  Produkty
Zruš filtr
nxeuHhAGml.jpg

Exabyte Mammoth

Výrobce: Exabyte

Technologii Mammoth lze použít pro zálohování v mnoha scénářích, od zálohování na jednotlivé pásky až po komplexní síťové zálohování firemních dat.

gGAdCdJ041.jpg

Sony Mammoth

Výrobce: SONY

Pro výrobu pásek Mammoth Sony používá technologii AME (Advanced Metal Evaporated) – vakuové napařování 100 % čistého kobaltu, který zajišťuje vysokou remanenci.

AKen2xFxUb.jpg

IBM DLT VS

Výrobce: IBM

Neustále rostou požadavky na řešení ukládání stále většího množství dat a jejich bezpečnost.

4eElVXzVuA.jpg

HP DLT VS

Výrobce: Hewlett-Packard

Kapacita datových kazet HP DLT je až 80 GB (komprimovaná) dat a umožňuje uživateli tato data s důvěrou uložit a obnovit.

a0xy2Xi4Kb.jpg

IBM 3570

Výrobce: IBM

Kazety IBM Magstar MP Fast Access Linear Tape jsou srdcem IBM Magstar MP Tape Subsystémů.

lJB5bX9gcV.png

Sony DLT VS

Výrobce: SONY

Na základě 50ti letých zkušeností SONY Recording Media's technology a Quantum založily spolupráci v oblasti DLT lineární technologie.

YkGrZ4CaZx.jpg

HP AIT

Výrobce: Hewlett-Packard

Technologie AIT je ideálním řešením pro zálohování podnikových oddělení a pracovních skupin, kde jsou důležité výkon a cena.

mCbAx7l262.jpg

Sony AIT

Výrobce: SONY

Pokročilé technologie AIT formátu byly společností Sony zdokonalovány po mnoho let. Od roku 1996, kdy byla technologie AME (Advance Metal Evaporated)...

sOCJubfETp.JPG

IBM SLR

Výrobce: IBM

Datové kazety IBM formátu QIC MLR/SLR™ jsou pečlivě vyráběny, aby splňovaly přísné specifikace: konzistentnost, vysoká kvalita a spolehlivost.

ukInvGLsuJ.jpg

Sony Super AIT

Výrobce: SONY

S kapacitou až 1,3TB komprimovaných dat je S-AIT1 ideálním řešením pro automatizované zálohování velkých datových objemů s vysokým výkonem.

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12