Úvod»  Produkty» Skladování a transport» EDP Multimedia Extreme Media Storage
Drukuj
i45uSEdtuj.jpg

EDP Multimedia Extreme Media Storage

Výrobce: EDP

Multimedia Extreme media storage systém umožňuje uložit velké množství nosičů na malé ploše. Skládá se ze základní jednotky a pro zvýšení kapacity lze použít přídavnou posuvnou jednotku.

Multimedia Extreme media storage lze použít buď pro ukládání jednoho druhu nosičů, nebo je možné, za použití speciálně konstruovaných přihrádek, ukládat různé druhy nosičů v jednom regálu.

EDP je největší výrobce stojanů na datová média na světě, regály EPD jsou použity pro více než 500 milionů datových nosičů. Konstrukce regálů EDP zajišťuje snadnou a spolehlivou manipulaci s datovými nosiči.

Použitím přídavné posuvné jednotky se zvýší kapacita regálu o 80 %.


Variabilita :
Optimální využití skladovacího prostoru je umožněno za pomoci vyměnitelných, zaměnitelných přihrádek (pacs). Do přihrádky lze uložit 7 až 12 kazet, v závislosti na jejich typu, v individuálních sektorech, které nosiče chrání před poškozením a optimálně využívají úložný prostor. Přihrádky se do regálu upevňují v pravém horním rohu, umožňují použití různých přihrádek v jednom regálu. 

Vlastnosti a specifikace regálu Multimedia Extreme:

  • Dodávají se v jednostranné, stojící u zdi, nebo oboustranné, stojící v prostoru
  • Šířka základní jednotky je na 6 přihrádek,výška 8 až 16 přihrádek, podle druhu nosičů
  • Posuvná jednotka je vybavena kolečkovým mechanizmem Delrin®, pro snadný pohyb
  • Standardní pružinový brzdný systém umožňuje snadnou a lehkou manipulaci, nastavitelnou uživatelem
  • Hydraulický brzdný systém je volitelný. Neutrální poloha přídavné jednotky je na konci řady. Výsledkem je snadný pohyb posuvné jednotky opačným směrem bez odporu.

 

Mám zájem o tento produkt nebo službu

Pokud potřebujete o těchto produktech nebo službách více informací, chcete je objednat nebo potřebujete poradit, vyplnte formulář níže. Náš obchodník Vás bude v co najkratším čase kontaktovat.

captcha