Úvod »  Služby» Data media management» Etiketování datových pásek
drukuj
gBKF6g6cJO.JPG

Etiketování datových pásek

Etiketování datových pásek – označení datových pásek štítky pro snadnou správu, zejména v rozsáhlých datových knihovnách, se provádí podle potřeb a požadavků zákazníků.

DISKUS je licencovaný partner TriOptic® (vedoucí celosvětový výrobce etiket s čárovými kódy pro datové knihovny) ve východní Evropě.

Možnosti etiketování (označení datových pásek štítky):

1.Etiketování nových nosičů, zakoupených ve firmě DISKUS

Při zakoupení datových pásek zákazník definuje rozsah potisku etiket (štítků), které po odsouhlasení budou vyrobeny.

2.Etiketování nových datových pásek, zakoupených u jiného distributora

Jde o obdobnou situaci jako v předchozím bodě. Nejdůležitějším krokem je definování rozsahu potisku etiket (štítků).

3.Etiketování použitých datových pásek

Vhodné pro zákazníky, kteří požadují změny v archivačním systému. Stejně jako v předchozích případech je nejdůležitější definování rozsahu potisku etiket (štítků).

Vyrábíme etikety (štítky) pro všechny značky a výrobce datových pásek.

Výhody

Odolnost

Povrch etiket TriOptic® je chráněn před odbarvením a ušpiněním a rozmazáním laminátovou vrstvou. Adhezivita etiket je v souladu nebo převyšuje požadavky výrobce datových pásek na etikety pro datová média.

Výkon

Etikety TriOptic® jsou používány na celém světě pro více než 1 miliardu datových kazet a pokrývají více než 20 různých formátů datových nosičů např.:  LTO Ultrium, DLT/SDLT, 3590/3592/3592E, 9840/9940, T10K a další.

Možnosti

Etykieta Tri-Optic

Dodávka etiket může být realizována do  72 hodin od objednání. Každá etiketa obsahuje individuální logo TriOptic®. Volitelně lze objednat alfa-numerické kombinace. Také nabízíme individuální řešení, umístění vašeho firemního loga na etiketu.

 

Dostupnost

1. Standartní dodávka 7 dní

2. Expresní dodávka 72 hodin (s expres příplatkem)

Mám zájem o tento produkt nebo službu

Pokud potřebujete o těchto produktech nebo službách více informací, chcete je objednat nebo potřebujete poradit, vyplnte formulář níže. Náš obchodník Vás bude v co najkratším čase kontaktovat.

captcha