Úvod» Novinky» Diskus spouští nový web Data storage, který...

Diskus spouští nový web Data storage, který se výhradně věnuje datovým páskám, systémům zálohování dat a souvisejícím službám.

Jednou z významných částí portfolia společnosti jsou komplexní služby v oboru datových pásek, zálohování dat a celkové podpory pro tyto systémy. Situace v tomto odvětví se neustále vyvíjí, proto vznikl zcela nový web, který se věnuje  výhradně těmto aktivitám.

Web Data storage vznikl i díky potřebě samostatně prezentovat významnou část portfolia skupiny Diskus představující datové pásky a další profesionální řešení zálohování. Protože se firma nevěnuje pouze dodávkám a distribuci těchto systémů, ale nabízí a postupně i rozšiřuje související služby, bylo nutné přehodnotit a upravit celý systém.

K již existujícímu prodeji datových pásek a dalších řešení pro zálohování a ke službě etiketování datových médií v rámci data média managementu přibyly služby zcela nové. V rámci tohoto segmentu jsou to analýza životnosti datových pásek, mazání a destrukce dat fyzickou nebo programovou metodou, destrukce datových médií fyzickou nebo chemickou cestou a zcela nová služba data recovery, na které spolupracují nejlepší laboratoře.

Součástí tohoto webu je i nový newsletter, který bude vycházet čtvrtletně a bude informovat o nových technologiích, zveřejňovat odborné články ze zahraničních oborových webů, informovat o produktových novinkách atd.