Úvod» Novinky» Zálohování a archivace pro malé a střední...

Zálohování a archivace pro malé a střední podniky

Imation uvádí nové zálohovací a archivační jednotky určené pro malé a střední podniky (SMB). 

DataGuard™ Model R4

Inovovaný Imation DataGuard R4 je účelové zařízení určené pro ochranu citlivých počítačových dat využívající pevné disky, vyměnitelné diskové kazety RDX (s volitelnou dockovací stanicí), replikaci a ukládání dat do cloudu umožňující až čtyřvrstvou ochranu dat v jednom zálohovacím zařízení. DataGuard R4 poskytuje cenově výhodné NAS diskové zařízení pro malé a střední podnikání bezkonkurenční kombinaci zabezpečení dat, flexibilitu a jednoduché ovládání.

DataGuard™ Model T5R

Inovovaný Imation DataGuard T5R je účelové zařízení určené pro ochranu citlivých počítačových dat využívající pevné disky, vyměnitelné diskové kazety RDX (s volitelnou dockovací stanicí), replikaci a ukládání dat do cloudu umožňující až čtyřvrstvou ochranu dat v jednom zálohovacím zařízení. DataGuard T5R poskytuje cenově výhodné NAS diskové zařízení pro malé a střední podnikání bezkonkurenční kombinaci zabezpečení dat, flexibilitu a jednoduché ovládání.

Imation InfiniVault™ 5

Imation InfiniVault 5 je aktivní účelové zařízení pro vytváření online, nearline a offline záloh pro malé a střední podnikání. Zařízení automaticky vytváří a uchovává zálohy všech typů velkoobjemových souborů, jako jsou dokumenty, emaily, náčrty, videa a obrázky. InfiniVault 5 je kompatibilní s mnoha programy a lze ho snadno připojit k vaší síti.

Více o jednotlivých SMB zálohovacích a archivačních jednotkách najdete v sekci Zálohovací jednotky.